Ви є тут

Створення сайту на WordPress

 

Створення сайтів на WordPress з нуля - це великий обсяг робіт з програмування та верстці. Це одна з найпотужніших систем управління сайтом, яка має свої нюанси і особливості використання. З цим розберуться наші фахівці, які мають значний досвід роботи і беруться за створення навіть складних проектів з нуля. Злагоджені дії наших програмістів в поєднанні з великими можливостями WordPress дозволяють створювати проекти різної спрямованості і вмісту, в тому числі великі інформаційні платформи, інтернет-магазини і навіть блоги.

Створення будь-яких сайтів на WordPress з «Сігма Софт»

Наші майстри при використанні популярної CMS створюють саме ті ресурси, які замовники прагнуть отримати на виході. Це може бути проста площадка або повнорозмірний сайт зі зручним і зрозумілим функціоналом. Досить звернутися в нашу веб-студію, щоб замовити у нашої команди фахівців такі сайти:

  • Інтернет-магазин на WordPress - це динамічна віртуальна вітрина, яка дозволяє оцінювати товар, дізнаватися з картки його якісні характеристики, оглядати фотографії. Проект може вміщати велику кількість товарів з описами і зображеннями, при необхідності можуть бути додані опції пошуку товару за кодом, найменуванням, фірми, а також оформлення відгуків і діалогів від клієнтів. Для зручності використання інтернет-магазин від наших фахівців може мати зручну систему фільтрації і швидкого оформлення замовлень.
  • Сайт-візитка на WordPress - компактний, але зручний проект, який часто містить лаконічну інформацію про власника / компанію, товар / послуги, а також дані для зв'язку. Сучасні сайти можуть також отримувати форму зворотного зв'язку, поле для відгуків та ін. Це недорогий сайт, на створення якого у наших майстрів піде мінімум часу.
  • Корпоративний сайт на WordPress - багатосторінковий, який буде знайомити клієнтів, інвесторів, покупців, контрагентів з історією, особливостями розвитку, планами компанії на майбутнє. Залежно від потреб створювати проект можна буде з формою зворотного зв'язку, новинами, каталогом або прайсом товарів, іншими сторінками.

Це далеко не всі можливості наших програмістів, які також зможуть створювати блоги, форуми, інтернет-каталоги, промо-сайти, вітрини та ін.

Розробка і створення сайтів на Вордпресс

Створення сайтів на WordPress нашими фахівцями - це можливість отримати ресурс:

  • З повним набором функціональних опцій.
  • Зручний у використанні.
  • Вільним доступом власника до адміністрування.
  • З можливістю поновлення CMS.

Готовий проект буде відповідати потребам часу і користувачів.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф