Ви є тут

Інтернет маркетинг

 

Інтернет-маркетинг - це цілий напрямок, який використовується нашими фахівцями для ефективного і успішного просування бізнесу в мережі. У розпорядженні нашої команди перевірені методи, що дозволяють не тільки збирати реальні контакти потенційних покупців, але і збільшувати обсяг продажів. Ми знаємо і використовуємо на практиці всі тонкощі організації успішних продажів в мережі.

Тільки ефективні методи продажів в мережі

Інтернет-маркетинг - цілий напрямок, який дозволяє просунути сайт, збільшити обсяги продажів, популяризувати продукт і компанію, торгову марку або бренд. Для цього використовуються лише перевірені методи:

  • Контекстна реклама - напрямок, який при правильній організації та налаштуванні оголошень може дати блискавичну віддачу. Розміщене оголошення привертає увагу відвідувачів, дозволяє залучати виключно цільову аудиторію, яка при правильній подачі інформації на посадкової сторінці стане покупцями.
  • SEO - ще один перевірений метод, який буде залучати відвідувачів на сайт по певних ключових запитах. Популярність ресурсу, а тому і обсяги продажів будуть залежати від позиції проекту в пошуковій видачі по певному запиту. Наші фахівці грамотне підбирають ключові слова, оцінюють терміни просування і ймовірні складності, а тому допомагають проекту максимально швидко просунутися.
  • Директ і розсилки Е-mail - це можливість оповіщати своїх клієнтів про нові товари, розпродажі, що запускаються акціях, анонсувати вихід довгоочікуваної продукції. Такі розсилки дають можливість забезпечити повторні покупки вже наявними клієнтами. Особливість такого методу в тому, що він передбачає безпосередньо звернення до клієнта, не має нічого спільного зі спамом, а тому і ефективний.

У розпорядженні наших майстрів і інші перевірені методики, які також відносяться до інтернет-маркетингу, причому досить ефективному. Для запуску рекламної кампанії можуть бути використані різні типи оголошень, до яких відносять контекстний, банерний, медійний. Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, розуміння ринку і орієнтація на покупця - це грамотна стратегія, яка дозволяє нашим фахівцям успішно справлятися із завданнями різної складності.

Робота на позитивний результат з «Сігма Софт»

Ми використовуємо тільки перевірені та інноваційні методики, які дозволяють домогтися гарних результатів. Для цього використовується такий порядок роботи:

  • Аудит сайту або при відсутності такого створення лендінгем.
  • Оптимізація проекту.
  • Налагодження та запуск контекстної реклами в Яндекс і Гугл.

Відразу після старту клієнту надходять цільові ліди, а також збільшується трафік проекту, що благотворно позначається на загальному просуванні порталу.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф