Ви є тут

Написання seo-текстів

 

Написання seo-текстів - затребувана послуга нашої компанії, яка дозволяє ефективно просувати ресурс за певними пошуковими запитами. Вигідна особливість саме такого методу в тому, що він дозволяє отримати довгостроковий ефект, що вигідно для будь-якого проекту - комерційного або некомерційного. Пошукова оптимізація дає можливість просувати проект відразу за кількома ключовими запитами, але для ефективності слід довірити процес досвідченим фахівцям.

Написання сео-текстів: розрахунок на успіх!

Орієнтація тільки на свою аудиторію

Цільовий відвідувач проекту - це кращий користувач, який не тільки оформить замовлення, але і стане постійним відвідувачем і покупцем магазину. Для інформаційних порталів діє той же принцип - все сео-тексти повинні бути повністю орієнтовані тільки на цільового відвідувача.

Важливо подати для користувачів не тільки цікаву інформацію, а й наповнити текст ключовими словами. Стиль написання також відіграє велике значення - максимально просто подана інформація завжди цінна.

Чітка логічна структура

Наші досвідчені сео-майстри знають точно, яким повинен бути порядок тексту - всі його блоки повинні бути логічними, вони поступово підводять читача до здійснення покупки або підписки. Всі основні думки оформляються в зручні для читачів тези, які легко сприймаються. Інформаційні портали та портали новин також можуть просуватися за допомогою сео-текстів, але інформація повинна бути цікавою, її цінність буде полягати в практичній користі або відповіді на певні питання.

Наповнення «ключами»

Щільність ключових слів і нудота тексту - це параметри, які також враховуються фахівцями при складанні текстів. Рекламно-оптимізовані і інформаційні статті повинні відповідати декільком параметрам, що дозволить їм потрапляти в пошуковий рейтинг і збільшувати конверсію ресурсу.

Особливості форматування

У правилах хорошого тексту є і такий пункт, як форматування. Всі статті повинні бути подані таким чином, щоб читачеві було зручно сприймати текст і шукати необхідні дані. Форматування може зачіпати стиль і розмір шрифту, відступи і абзаци, кольорове оформлення і маркувальні списки, виділення курсивом тощо.

Написання сео-текстів для сайту

Стандартний текст включає близько 2000 символів унікального тексту. Наша команда знає всі нюанси, стежить за зміною тенденцій роботи пошукових систем, а тому написання сео-текстів відбувається з урахуванням:

  • Особливостей проекту.
  • Інтересів відвідувачів / покупців.
  • Вимог пошукових систем.
  • Інтересів бізнесу.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф