Ви є тут

Реклама в Фейсбук

 

Таргетингова реклама в Фейсбук - це реальна можливість досить швидко і ефективно заявити про свою компанію або приватну особу в мережі. Саме Facebook - це досить багатолюдна площадка, середній вік її відвідувачів досягає 27-40 років. Це ідеальні покупці, платоспроможні і серйозні. Саме тому реклама в цій віртуальній соцмережі стає ефективним інструментом просування для бізнесу. Саме з цим і допомагають наші професіонали, які вже успішно запустили рекламні кампанії для багатьох замовників.

Причина популярності таргетингової реклами в Фейсбуці

Використовувати такий маркетинговий інструмент, як таргетингова реклама, вигідно, оскільки кожен замовник отримує:

  • Якісний трафік - аудиторією стають платоспроможні люди певного віку та інтересів. Їх можна переконати в користі продукції або послуги, її цінності і необхідності в покупці.
  • Гнучкі настройки під реальні потреби бізнесу - сегментувати аудиторію можна за географічними ознаками і пропонувати конкретний товар тільки в своєму регіоні, що і ефективно, і доступно, оскільки транспортні витрати не будуть дорогими.
  • Швидка окупність - всього кілька днів буде потрібно для того, щоб користувачі не тільки побачили, але і оцінили продукцію, її якість і необхідність у покупці. Це дозволить автоматично збільшувати відсоток продажів, швидко окупати витрати, а також гарантовано отримувати прибуток.

Це тільки частина переваг використання саме таких рекламних методів. До додаткових переваг можна віднести популяризацію проекту, забезпечення впізнаності бренду, торгової марки, гарантія лояльного ставлення з боку потенційного покупця.

Налаштування реклами в фейсбук

Наша компанія допускає до проекту тільки перевірених фахівців, які мають досвід роботи і готові пропонувати цікаві і нетривіальні ідеї, використовувати перевірені методи або власні ефективні напрацювання. Звернення до наших фахівців дозволить:

  • Швидко окупати витрати і отримувати прибуток.
  • Популяризувати площадку або товар.
  • Відповідати вимогам ринку і сучасного покупця.
  • Отримувати звітність про виконану роботу і витрачені кошти.
  • Отримувати приріст трафіку на рекламовану площадку.
  • Збільшувати рівень конверсії і підніматися в пошуковій видачі.
  • Додатково розробляти і успішно запускати мобільні додатки, які дозволять гарантувати зручність використання проектом.

Запуск таргетинговой реклами в Фейсбуці - це успішний старт роботи і ефективна розкрутка свого бізнесу.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф