Ви є тут

Seo-просування по запитам

 

Seo-просування по запитам - вигідна для всіх послуга. Наша веб-студія «Сігма Софт» допомагає ресурсу підвищувати свої позиції в пошуковій видачі, а їх власникам - отримувати прибуток. Це багатогранний процес, який не дає миттєвих результатів, але дозволяє через певний час вийти в лідери. Це дає можливість збільшувати обсяги продажів і прибутку.

Сео-просування по запитам: чому це так важливо?

Комплексний процес буде проводитися з урахуванням особливостей ресурсу, товарів, що продаються, і мінливих вимог пошукових систем. Постійний моніторинг, підбір ключових запитів і аналіз результатів протягом декількох циклів - це робота для досвідчених фахівців. Грамотне проведений процес через певний час дасть масу позитивних результатів:

  • Збільшення продажів і позитивних результатів.
  • Поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі по запитам.
  • Збільшення відвідуваності сайту, дзвінків і звернень клієнтів.

Прибуток - та величина, яка буде безпосередньо залежати від ефективності seo-просування.

СЕО просування по вибраним запитам

Наші майстри використовують тільки ефективні методи і власні напрацювання, які дозволили домогтися успіху. Для цього фахівці:

  • Розробляють стратегію просування з подальшим її обговоренням з замовником.
  • Підбирають тільки цільові запити для успішного просування, проводять аналіз декількох циклів просування.
  • Створюють відповідні тексти. Вони повинні не тільки включати запити, але і бути корисними і цінними для користувачів.
  • Оцінюють ресурс і конкурентів в вибраному середовищі. Пріоритети потенційних клієнтів, користувачів і відвідувачів також  піддаються  аналізу.
  • Проводять оптимізацію проекту з виправленням технічних помилок.

Це тільки базовий план майбутньої роботи. У разі необхідності він може бути доповнений кількома процесами. Серед яких: доопрацювання проекту з написанням якісних метатегів, розміщення зовнішньої посилальної маси, заповнення довідкових і статейних розділів, внесення коригувань на сайт з метою поліпшення конверсії і поведінкових факторів. Після запуску процесу просування ресурсу раз в декілька тижнів-місяців проводиться аналіз отриманих результатів. Після збору статистичних даних наші фахівці вносять корективи в плани розкрутки, разом із замовником можуть переглянути стратегію. Це комплексна робота, яка дозволяє добитися успіхів і в заданий проміжок часу отримати хороший результат.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф