Ви є тут

Створення сайту

 

Створення сайтів - процес для справжніх професіоналів. Саме такі майстри працюють в веб-студії «Сігма Софт». Ми гарантуємо якісну і оперативну роботу, результатом якої залишаються задоволені всі наші клієнти. В ході роботи ми подбаємо про зручність навігації проекту, його зрозумілу структуру і швидкодію, наповнимо все сторінки корисним і цінним для читача контентом, активуємо процес просування.

Створення будь-яких сайтів під ключ: «Сігма Софт» може все!

Кожен проект для нас - як дитина, який вимагає пильної уваги. Щоб процес було завершене вчасно, а результатом задоволені всі, до створення сайтів ми залучаємо цілу команду фахівців. Створювати ваші сайти будуть програмісти і верстальники, дизайнери та контент-менеджери, тестувальники та проект-менеджери. Спільними зусиллями ми створюємо для вас:

  • Сайти-візитки - невеликі ресурси за доступною ціною. Їх цілком достатньо, щоб представитися громадськості, надати повноцінну інформацію про себе і запропонувати контакти для зв'язку. Ідеальний варіант для талановитих особистостей та початку бізнесу.
  • Односторінкові - це ресурси, що продають, а тому повинні бути складені максимально чітко, містити тільки важливі блоки і текст, який привертає увагу. Одна сторінка - одна послуга або товар.
  • Корпоративні портали - проект з великою кількістю опцій, який дозволяє при необхідності об'єднувати велику кількість користувачів, співробітників, керівників проектів.
  • Каталоги - ідеальні проекти, які ми створюємо спеціально для розміщення товарних позицій.
  • Інтернет-магазини - складні площадки, головною метою яких стає саме продаж товарів, послуг, робіт.

Ми створюємо справжній ексклюзив, згідно ваших персональних вимог, а тому всі наші проекти популярні та успішні.

Створення сайтів з «Сігма Софт»: гарантія якості та надійності!

Щоб будь-який проект працював безвідмовно, виконував покладені на нього функції, ми робимо ставку на:

  • Швидке завантаження - відсутність помилок в коді, максимальна функціональність, оптимальна кількість опцій - все це забезпечить швидке виконання команд користувача.
  • Унікальний дизайн - цікавий, інтригуючий, яскравий і незвичайний - все це дозволить зробити проект популярним і вигідно виділитися серед аналогічних.
  • Логічну і зрозумілу структуру - створюється з урахуванням поведінкових особливостей відвідувачів, а тому зрозуміла їм у всьому.
  • Унікальні тексти з заголовками, які привертають увагу - це те, що змушує користувачів ставати покупцями.

Ми створюємо сайти швидко і недорого - вартість проекту швидко окупається за рахунок просування в пошукових запитах і популяризації, якою також займаються наші професіонали.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф