Ви є тут

Створення сайтів на OpenCart

 

OpenCart - популярна система управління сайтом, яка використовується при створенні віртуальних площадок різного призначення і напрямку. Багатофункціональна і легка у використанні система має зрозумілий інтерфейс, який дозволяє легко керувати сайтом, оптимізувати його і просувати  певними ключовими запитами. Створення сайтів на OpenCart має свої особливості, а тому таку роботу довіряють нашим досвідченим фахівцям. Вони ведуть проекти будь-якої складності, успішно їх запускають і виводять в топ пошукових систем.

Створення сайтів на OpenCart: що отримують клієнти «Сігма Софт»?

Процес розробки, тестування і запуску передбачає виконання цілого ряду робіт. Для цього будуть залучені досвідчені фахівці, серед яких проект-менеджери і маркетологи, дизайнери та програмісти, верстальники та тестувальники, контентщіки тощо. Командна робота дозволяє нам створювати сайти комерційного та некомерційного призначення, які будуть відповідати, як вимогам замовника, так і відвідувача щодо :

  • Доступності - проект працює цілодобово без збоїв.
  • Зручності - максимально зрозуміла система дозволяє займатися адмініструванням ресурсу замовнику, користуватися ним - клієнтові.
  • Оперативності завантаження - «легкий» і чистий код дозволяє швидко завантажувати сторінки.
  • Просування - відсутність помилок дає можливість при грамотній розкрутці швидко вивести сайт в топ пошукової видачі.
  • Вдосконалення і модернізації - проект може бути доповнений допоміжними опціями, зручним функціоналом, з часом реконструйований.

Сайт, створений на OpenCart, буде захищений від злому. Платформа відповідає вимогам відвідувачів, пошукових систем і бізнесу.

Розробка і створення сайту на OpenCart

Замовляючи у нас створення сайтів на одній з найпопулярніших системі управління - OpenCart - клієнти зможуть розраховувати на:

  • Підвищення продажів - на порталі клієнти зможуть знайти все, що їх цікавить, а потім і купити за необхідностю.
  • Економію - немає необхідності витрачатися на утримання персоналу, управляти готовим проектом можна самостійно або доручити це нашим фахівцям.
  • Популяризацію - проект з чистим кодом легко просунути.
  • Підвищення рівня продажів і географії впливу - товар буде доступний користувачам і з інших регіонів.

Надійний сайт зможе приймати велику кількість відвідувачів без збоїв і перерви в роботі.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф