Ви є тут

Розробка Landing Page

 

Створення Landing Page - це процес, спрямований на підвищення рівня конверсії. Досягти високих показників можливо за рахунок використання спеціальної сторінки для реклами одного товару або послуги. Створюватися вона буде з урахуванням очікувань і переваг цільової аудиторії. Важливо, щоб увага відвідувачів була сконцентрована на конкретній послузі або товарі, для чого використовуються спеціальні інструменти. Правильно розмістити блоки, написати текст, який привертає увагу, і підібрати відгуки про товар, які підвищують рівень довіри, - це робота для досвідчених фахівців компанії «Сігма Софт».

Розробка і створення Landing Page, який продає

Односторінкові сайти - це досить інформаційні ресурси, які повинні провести покупця по 5 основних процесах:

  1. Захопити увагу - яскраві заголовки, цікавий дизайн, зображення з вигідного ракурсу товару.
  2. Виклик інтересу - представлено унікальний опис товару, список послуг, кейси робіт, портфоліо.
  3. Стимулювання бажання - пропонуються до ознайомлення вигоди, переваги, користь у вирішенні проблеми замовника.
  4. Збільшення рівня довіри - подання інформації про партнерів / виробників, успішно закінчених проектах та відгуки, гарантії і кейси, інше.
  5. Спонукання до дії - дзвінок, замовлення, підписка, кліки та інше.

Грамотна розстановка блоків дозволяє утримувати інтерес користувачів, виключити втрату уваги. Якісно написаний переконливий і лаконічний текст - це гарантія покупки або виконання певної дії.

Landing Page від «Сігма Софт»: нічого зайвого – тільки ефективні опції

Лаконічність і переконливість, гарантія якості та отримання вигоди - все це привертає увагу потенційного покупця. Для цього використовуються лише перевірені та ефективні опції:

  • Копірайтинг - складання інтригуючих заголовків і тексту, який обов'язково сподобається потенційному покупцеві.
  • Маркетинг - визначення цільової аудиторії, вивчення її поведінкових особливостей, якості і характеристики товару з метою його ефективного представлення, виняток заперечень, використання інформації про сильні і слабкі сторони конкурентів - все це дозволить створити mind-map з кращими пропозиціями і копірайтінгом, який продає.
  • Оригінальний дизайн - ніяких шаблонів, зрозумілий і лаконічний макет, який затверджується із замовником.
  • Програмування та верстка - створення інтерактиву з «живими» кнопками, які працюють іконками, меню, налаштування форми захоплення, тестування і запуск - все це дозволить створити повністю готовий до використання Лендінг.
  • Додаткові опції - автоматичний дозвон, можливість коригування ціни, описи, онлайн-консультування і смс-інформування - все це забезпечує появу нових замовлень і збільшення прибутку.

Професіонали вміло працюють з усіма інструментами. За бажанням клієнта запускають контекстну рекламу, що забезпечує миттєвий результат - щільний потік цільових лідів.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф