Ви є тут

Розробка інтернет-магазину

 

Створення інтернет-магазину - своєчасне рішення для будь-якого бізнесу. Це платформа, яка дозволить розширити сферу впливу, вийти за рамки свого регіону, збільшити клієнтську базу, обсяги продажів і прибуток. Щоб створений проект приносив доходи, його розробкою повинні займатися досвідчені фахівці. Веб-студія «Сігма Софт» пропонує послуги створення інтернет-магазину будь-якої складності і виду. Готова платформа дасть можливість клієнтам оформляти покупки, а власникам - легко управляти ресурсом, змінювати / коригувати / встановлювати ціни, описи, картки товарів.

Розробка інтернет-магазину – від ідеї до успішного запуску та просування

Процес розробки буде проводитися за перевіреною методикою, яка передбачає поетапну роботу:

 • Заповнення брифу - на цьому етапі формується ідея створення інтернет-магазину, конкретизуються особливості товарів. Складання брифу дозволяє правильно вибудувати процес роботи, кваліфіковано розподілити обов'язки, час і отримати бажаний результат.
 • Складання техзавдання - буде проводитися виконавцем. Документ містить всі вимоги замовника та інформацію про майбутні етапи роботи, її особливості, строки і вартість. Саме в ТЗ чітко обумовлюються особливості майбутнього ресурсу.
 • Створення дизайн-макету - дизайнер представить замовнику відразу кілька варіантів оформлення ресурсу. Клієнт вибирає відповідний, може попросити ввести правки, а після затвердити проект.
 • Верстка, програмування - на цьому етапі проект «оживає», він стає інтерактивним, володіє повним набором важливих опцій (управління каталогом, кошиком покупок, зворотним зв'язком, опції для адміністрування).
 • Наповнення сторінок і тестування. Ресурс може містити не тільки цікавий контент, а й огляди, кліпи, відео, графіку, фото, зображення та ін. Процес налагодження і перевірки дозволяє виключити багі, не допускати в майбутньому збоїв в роботі.

Після розміщення в мережі ресурс може обслуговуватися фахівцями компанії, він же може бути просунутий досвідченими професіоналами.

Розробка і створення інтернет-магазину

Компанія вже запустила масу проектів. Кожен з цих проектів виконує завдання, яке на нього покладене - продають і приносять своєму власникові прибуток. Майстри беруть в роботу проект на різній стадії, успішно його запускають, забезпечують функціональність. Справитися з завданням будь-якої складності дозволяють досвід і знання. Серед інших переваг:

 • Кваліфікований підхід до вирішення завдань.
 • Повний аналіз конкурентного і купівельного середовища, що дозволить обігнати конкурентів і повністю задовольнити запити покупців.
 • Опрацювання кожного етапу.
 • Безкоштовна консультаційна підтримка клієнтів.
 • Створення цікавого ресурсу і його функціональної мобільної версії.
 • Виконання комплексу робот.
 • Суворе дотримання встановленого кошторису і термінів.

Готовий інтернет-магазин - це повністю готова до експлуатації платформа, яка при грамотному підході дозволить навіть малому і починаючому бізнесу швидко розширити клієнтську базу і збільшити прибуток.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф