Ви є тут

Розробка сайту-каталогу

 

Створення сайту-каталогу - це ефективний спосіб компанії заявити про себе і запропонувати покупцю і відвідувачу не тільки ознайомитися з товаром, але і вибрати відповідний для себе. Щоб створений ресурс був функціональним і ефективним, його розробку, запуск і просування довіряють нашим фахівцям. Студія «Сігма Софт» розробляє привабливу для потенційного покупця вітрину. Вона буде містити повноцінну інформацію про товар, доповнюватися якісним фото. Ми ставимо перед собою головну мету - розповісти про товар широкому колу покупців, а також стимулювати продажі.

Відмінні риси сайту-каталогу від інтернет-магазину

Інтернет-магазин - проект, який створюється для продажу товарів в мережі. Віртуальний каталог - це якісна площадка, за допомогою якої потенційний клієнт зможе ознайомитися з асортиментом, якісними характеристиками товарів. Завдання такого проекту - зацікавити користувачів, дати можливість їм зв'язатися з продавцем. За тематикою, напрямком і особливостями віртуальний каталог - це площадка, де продавці зможуть:

  • Продемонструвати товар.
  • Викласти лаконічний та місткий опис, який привертає увагу.
  • Зробити упор на рекламу.
  • Забезпечити товару-бренду / компанії впізнанність.

Використовувати такі проекти вигідно великим виробничим і торговельним підприємствам з великою номенклатурою товару. Використовують їх і приватні власники, які пропонують зручне і ефективне місце для загальної торгівлі.

Необхідність у створенні сайту-каталогу

Без такого ресурсу не обійтися, коли:

  • Немає можливості скласти для великої кількості товарів картку з описом і зображеннями. Це трудомістка робота, яка не завжди окупається. В цьому випадку і використовується сайт-каталог.
  • Необхідно запропонувати доставку дорогої техніки, устаткування. Це особливо вигідно, якщо товар виробляється в іншій країні.
  • Потрібно вказати в одному розділі всі дані про продукцію, а також умови для її покупки.

Для запуску проекту буде потрібне невелике число опцій, а тому у клієнта є можливість замовити ресурс з мінімальними витратами часу і коштів.

Розробка і створення сайту-каталогу

Наші фахівці не тільки створюють і запускають проекти будь-якої складності, а й займаються їх просуванням, для чого буде виконано:

  • Заповнення каталогів якісними текстами і зображеннями.
  • Постійний розвиток і оновлення.
  • Жорстка модерація - ніяких спамерів, тролів або рекламників, особливо якщо проект буде загальнодоступним.

Всі роботи виконують досвідчені фахівці, які знають тонкощі і особливості проекту, здатні запустити його в найкоротші терміни.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф