Ви є тут

Юзабіліті аудит сайту

 

Юзабіліті-аудит сайту - унікальна послуга від «Сігма Софт», яка дозволить оцінити зручність роботи з ресурсом. Це рішення буде довірено найкращим нашим фахівцям, які зможуть швидко виявити недоліки площадки, особливості її навігаційної структури, коректність роботи всіх сервісів, а також унікальність і цінність контенту. Це комплексна робота, яка дозволить виявити помилки та швидко їх усунути, що найкращим чином позначиться на поведінковому факторі, а також дозволить поліпшити позиції в пошуковій видачі в процесі просування.

Коли замовляють юзабіліті аудит сайту?

Ця послуга, яка дозволяє провести дослідження, які дають зрозуміти:

  • Чи отримує відвідувач повноцінну інформацію, яка б стимулювала покупку товару або замовлення послуги.
  • Чому деякі або багато важливих для продавця сторінок взагалі не відвідуються користувачами.
  • Які ефективні способи можуть бути використані для збільшення кількості відвідувань / покупок.

Грамотний аудит - це запорука того, що проект в майбутньому буде працювати ефективно. Можуть бути використані методи для усунення знайдених помилок і підвищена конверсія ресурсу, що призведе до збільшення продажів.

Юзабіліті-аудит сайту

Тестування саме юзабіліті сайту буде проводитися на підставі експертної думки фахівців відділів розробки та дизайну, аналітики, сео-фахівців і даних, які видають спеціальні сервіси для аудиту. Експертна робота буде проводитися за певною схемою:

  • Опис мети і постановка задачі. Важливо визначити, що саме повинен дати аналіз юзабіліті сайту і на які питання відповісти.
  • Первинна оцінка фахівців, заснована на оцінці зовнішнього вигляду проекту, його дизайну, структури, розташування блоків, ефективності роботи зворотного зв'язку і кошику замовлення, якщо мова йде про інтернет-магазин.
  • Аналіз функціональності проекту - оцінюється особливість відображення в різних браузерах, гаджетах, особливість завантаження, проводиться оцінка основного меню, ефективність інформаційного поля, розміщення текстових і графічних розділів. Дається оцінка ефективності роботи різних опцій проекту, а також подання рекламної інформації.
  • Звіт про виконану роботу з видачею рекомендацій і висновків.

Наші фахівці працюють за індивідуальною схемою, підбирають найбільш ефективні методи оцінки з урахуванням особливостей проекту.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф