Ви є тут

Технічний аудит сайту

 

Технічний аудит сайту - комплекс заходів, які спрямовані на перевірку і усунення помилок. Вони виникають в процесі розробки і створення сайту - досить складної роботи, яка може містити некоректні коди. Вони призводять до порушення визначення релевантності, неповної індексації сторінок, зниження показників поведінкових факторів, а також ранжирування сторінок і всього ресурсу. Всі помилки в комплексі можуть негативно вплинути на просування, зменшення трафіку, втрати прибутку. Технічний аудит сайту, проведений фахівцями компанії «Сігма Софт», дозволить не тільки виявити помилки, але і скласти рекомендації щодо їх усунення.

Важливість і періодичність проведення технічного аудиту сайту

Створення веб-проектів будь-якої складності і спрямованості не виключає появу помилок. Перед запуском сайту і в процесі підготовки до розміщення файлів слід приділити увагу технічному аудиту. Ця ж процедура проводиться і перед стартом просування проекту. Додатково процедура проводиться після внесення програмних правок, модернізації, доробок ресурсу. У процесі налагодження і запуску нового сайту знаходження і усунення програмних помилок необхідно.

Технічний аудит сайту

В ході проведення технічного аудиту сайту спеціалістами «Сігма Софт» буде виконано цілий спектр заходів - усунуті / змінені:

  • Помилки з дзеркалами. Відсутність вказівок щодо вибору головного дзеркала можуть привести до того, що пошукові роботи виберуть не ту версію для просування.
  • Продубльовані сторінки, метадані, контент. Це призводить до збою релевантності та просування ресурсу.
  • Некоректні настройки файлу Robot.txt - якщо такого файлу не існує, він буде створений.
  • Некоректне застосування тегів.
  • Помилки коду HTML, які ведуть до порушення валідації.
  • Погане структурування сайту, а також недосконала оптимізація під мобільні пристрої.
  • Биті посилання.

Перевірка і усунення помилок - це перший крок до просування сайту. Без некоректних тегів, сторінок, помилок в кодах ресурс почне упевнений підйом в пошуковій видачі, він приверне увагу користувачів, отримає цільову аудиторію або постійних покупців, а тому буде приносити стабільний прибуток.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф