Ви є тут

Технічна підтримка сайтів

 

Технічна підтримка сайтів від веб-студії «Сігма Софт» - це комплексні або цілеспрямовані роботи по оновленню системи управління ресурсом, його бібліотек, плагінів і модулів, актуалізація програмних елементів. Це досить складні роботи, які ми проводимо за погодженням з клієнтом. Вони повинні проводитися з певною періодичністю, щоб проект працював безвідмовно і не видавав помилок.

Комплексна технічна підтримка сайтів: спектр майбутніх робіт

Наша команда працює в правовому полі, а тому після звернення клієнта обов'язково укладає договір на обслуговування, який регламентує порядок майбутніх робіт. Після цього за клієнтом закріплюється наш обслуговуючий фахівець, який і буде курирувати проект, стежити за термінами, виконувати певну роботу, давати звіти і виконувати поставлені завдання. При необхідності ми додатково підключимо програмістів, верстальників, інших фахівців.

Доменне ім'я та хостинг

Перше найчастіше визначає сам замовник, погоджує або називає його виконавцям. Друге питання - хостинг - це орендоване місце, на якому і буде розміщуватися сайт після розробки. Свої послуги пропонують вітчизняні та іноземні хостинг-провайдери. Вибрати відповідний може сам клієнт або дати вказівку підібрати партнера нашим фахівцям.

Підтримка функціонування ресурсу з будь-яким CMS

Система управління сайтом може бути різноманітною. Наші фахівці працюють на різних CMS, а тому знають особливості кожної, при необхідності можуть дати рекомендації по вибору. Якщо виникне потреба, ресурс може бути перенесений на нову систему управління, але це питання завжди обговорюється з замовником.

Умови безпеки

Технічний мінімум в питаннях безпеки буде виглядати так:

  • Тестування системи безпеки.
  • Забезпечення захисту від атак і зломів.
  • Звіт і рекомендації щодо поліпшення системи безпеки.

Всі необхідні роботи виконують наші фахівці, які забезпечують нормальну працездатність ресурсу, виключають втрату інформаційних, засекречених і особистих даних.

Робота з технічною частиною

Це досить велика частина, яка може включати:

  • Інтеграцію в систему обліку підприємства, в тому числі і в програму «1С».
  • Усунення функціональних помилок проекту (форма зворотного зв'язку, модулі, плагіни, інше).
  • Доопрацювання сторінок проекту з додаванням різних елементів.
  • Розширення функціональних можливостей (форуми, блоги, консультації онлайн, форма зворотного зв'язку та інше).
  • Поліпшення технічних параметрів сайту, в тому числі швидкості завантаження сторінок.
  • Видалення, редагування, створення сторінок та інше.

Постійний моніторинг функціональності проекту і оперативне усунення виниклих помилок - це гарантія працездатності ресурсу.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф