Ви є тут

Оновлення CMS і плагінів

 

Оновлення CMS-движка і плагінів - послуга, яка дозволяє налагодити функціональність сайту, виключити виникнення помилок. Це досить складне завдання, з яким на відмінно справляються наші досвідчені фахівці. Послуга може бути надана в комплексі - в процесі оптимізації ресурсу перед його просуванням в мережі - або в окремому порядку. Ми працюємо з таким програмним забезпеченням як Joomla, Wordpress, Drupal та OpenCart.

Оновлення CMS-движка і плагінів - це завжди важливо!

З кожною новою версією обраної системи управління сайтом розробники усувають свої помилки, уразливості і покращують функціонал CMS. Процес оновлення дозволить нашим клієнтам:

  • Мінімізувати / виключити можливість злому проекту. Саме система управління часто стає «ласим шматком» для хакерів, тому розробники і намагаються періодично випускати оновлення. Їх наші фахівці рекомендують встановлювати періодично.
  • Виключена необхідність миритися з багами сайту. Не всі проблеми відразу виловлюються творцями програм, а тому помилки будуть виправлятися періодично.
  • Отримати можливість оновити систему, яка з часом застаріває морально і технічно. Це гарантує комфорт і зручність використання проектом, додавання системи фільтрів, заміну особливості відображення фотографій і картинок, покращує пошук та інше.

Самостійно вирішити питання з оновленнями системи управління і плагінів у людей без спеціальних знань немає можливості. Неграмотний підхід не виключає появи проблем і збоїв, помилок, а тому завбачливі власники ресурсів замовляють таке поновлення у нас.

Необхідна частота оновлень CMS

Оновлювати систему і плагіни рекомендується після отримання повідомлення в адмінці сайту. Іноді такі розсилки приходять і на електронну пошту. Наші фахівці рекомендують почекати тиждень-другий, що дасть можливість протестувати оновлення, дати їм оцінку, а тільки після цього використовувати його. Не варто і затягувати процес, щоб сайт відповідав вимогам часу і був максимально зручний для відвідувачів. Наші фахівці до питання поновлення підходять зі скрупульозністю, яка полягає в:

  • Обов'язковому оновленні версії безпеки.
  • Створення бекапа, особливо якщо буде встановлюватися нова версія CMS або заливатися велика кількість інформації.
  • Установці тільки важливого і необхідного функціоналу.

Якщо система управління тривалий час не оновлювалася, то може помінятися принцип виклику певних опцій, підключення до бази даних, підтримки функцій та інше. Майстри нашої компанії оцінюють обсяг майбутньої роботи, попереджають ризики втрати інформації і функціональності проекту, працюють максимально оперативне.

Чи готові обговорити Ваш проект?   Заповніть Бриф